Radio amaterske antene

SKU · 0530

144 MHz 5 elementa Yagi antena

14.148RSD
Frekv.144 – 146 MHz
Pojačanje10.5 dBi
Impedansa50 Ohm
KonektorSO239 or „N“
Težina1 kg
Pošalji upit

FREKVENTNI OPSEG

Pozicija u radio-spektru

144 – 146 MHz

FMVHFUHFGSM/DCS3GWiFi 2.4WiFi 5 30 MHz100 MHz300 MHz1 GHz3 GHz6 GHz 144 146
Opis

144 MHz 5 elementa Yagi antena 144-146MHz

Electrical Specifications
Frequency Range: 144 – 146 MHz
Free Space Forward Gain: 10.5 dBi
Forward Gain 20m AGL 15.3 dBi
Front to Back Ratio: 30 dB
3 dB Horizontal Beamwidth: 52°
Polarization: Vertical or Horizontal
Nominal Input Impedance: 50 Ohm
Maximum SWR at any freq.: 1 : 1.2
Maximum Power Input: More then 500 W
Matching Method: Direct feed through current balun.
Connector: SO239 or „N“
Mechanical Specifications
Boom length: 1.5 m
Boom Diameter: 20  x 20 mm
Longest element: 1 m
No. of elements: 5
Turning radius: 1.3 m
Mounting Mast Diameter: 43 – 54 mm
Survival Wind Speed: 150 km/h
Weight: 1 kg
Specifikacije

Električne specifikacije

Frequency Range144 – 146 MHz
Free Space Forward Gain10.5 dBi
Forward Gain 20m AGL15.3 dBi
Front to Back Ratio30 dB
3 dB Horizontal Beamwidth52°
PolarizationVertical or Horizontal
Nominal Input Impedance50 Ohm
Maximum SWR at any freq.1 : 1.2
Maximum Power InputMore then 500 W
Matching MethodDirect feed through current balun.
ConnectorSO239 or „N“

Mehaničke specifikacije

Boom length1.5 m
Boom Diameter20  x 20 mm
Longest element1 m
No. of elements5
Turning radius1.3 m
Mounting Mast Diameter43 – 54 mm
Survival Wind Speed150 km/h
Weight1 kg

Kliknite na vrednost da je kopirate.

Preuzimanja

Trenutno nema dostupnih tehničkih datoteka za ovaj proizvod. Za dodatnu dokumentaciju kontaktirajte office@dual.rs.

Garancija i servis

Zakonska garancija

Zakonska garancija: 2 godine. Sopstveni servis u Kruševcu.

Sopstveni R&D tim i pogon u Kruševcu — popravke se obavljaju kod nas, bez posrednika.

Servis

Trg puk. D. Gavrilovića 2
37000 Kruševac, Srbija

+381 37 3419 100
office@dual.rs

Ponedeljak – petak · 08:00 – 16:00

Preporučena kombinacija

Antena → Pojačanje → Napajanje