14 MHz 3 element full size YagiRadio amaterske antene

SKU · 3250

14 MHz 3 element full size Yagi

116.820RSD
Frekv.14 – 14.35 MHz
Pojačanje7.3 dBi
Impedansa50 Ohm
KonektorSO239
Težina35 kg
Pošalji upit

FREKVENTNI OPSEG

Pozicija u radio-spektru

14 – 14.35 MHz

FMVHFUHFGSM/DCS3GWiFi 2.4WiFi 5 30 MHz100 MHz300 MHz1 GHz3 GHz6 GHz 14 14.35
Opis

14 MHz 3 element full size Yagi 20m Band

Electrical Specifications
Frequency Range: 14 – 14.35 MHz
Free Space Forward Gain: 7.3 dBi
Forward Gain 20m AGL 11.7 dBi
Front-to-Back Ratio: 25 dB
3 dB Horizontal Beamwidth: 66°
Nominal Input Impedance: 50 Ohm
Maximum SWR at any freq.: 1 : 1.5
Maximum Power Input: More than 1.5 kW
Matching Method: Direct feed through a current balun.
Connector: SO239
Mechanical Specifications
Boom length: 6m
Boom Diameter: 60x60mm
Longest element: 11 m
No. of elements: 3
Turning radius: 11.5 m
Surface Area: 0.9 m2
Mounting Mast Diameter: 43 – 70 mm
Survival Wind Speed: 150 km/h
Weight:  35 kg
Specifikacije

Električne specifikacije

Frequency Range14 – 14.35 MHz
Free Space Forward Gain7.3 dBi
Forward Gain 20m AGL11.7 dBi
Front-to-Back Ratio25 dB
3 dB Horizontal Beamwidth66°
Nominal Input Impedance50 Ohm
Maximum SWR at any freq.1 : 1.5
Maximum Power InputMore than 1.5 kW
Matching MethodDirect feed through a current balun.
ConnectorSO239

Mehaničke specifikacije

Boom length6m
Boom Diameter60x60mm
Longest element11 m
No. of elements3
Turning radius11.5 m
Surface Area0.9 m2
Mounting Mast Diameter43 – 70 mm
Survival Wind Speed150 km/h
Weight35 kg

Kliknite na vrednost da je kopirate.

Preuzimanja

Trenutno nema dostupnih tehničkih datoteka za ovaj proizvod. Za dodatnu dokumentaciju kontaktirajte office@dual.rs.

Garancija i servis

Zakonska garancija

Zakonska garancija: 2 godine. Sopstveni servis u Kruševcu.

Sopstveni R&D tim i pogon u Kruševcu — popravke se obavljaju kod nas, bez posrednika.

Servis

Trg puk. D. Gavrilovića 2
37000 Kruševac, Srbija

+381 37 3419 100
office@dual.rs

Ponedeljak – petak · 08:00 – 16:00

Preporučena kombinacija

Antena → Pojačanje → Napajanje