14 MHz 4 element full size YagiRadio amaterske antene

SKU · 3260

14 MHz 4 element full size Yagi

87.615RSD
Frekv.14 – 14.35 MHz
Pojačanje9.1 dBi
Impedansa50 Ohm
KonektorSO239
Težina38 kg
Pošalji upit

FREKVENTNI OPSEG

Pozicija u radio-spektru

14 – 14.35 MHz

FMVHFUHFGSM/DCS3GWiFi 2.4WiFi 5 30 MHz100 MHz300 MHz1 GHz3 GHz6 GHz 14 14.35
Opis

14 MHz 4 element full size Yagi 20m band

Electrical Specifications
Frequency Range: 14 – 14.35 MHz
Free Space Forward Gain: 9.1 dBi
Forward Gain 20m AGL 14.2 dBi
Front to Back Ratio: 22 dB
3 dB Horizontal Beamwidth: 58°
Nominal Input Impedance: 50 Ohm
Maximum SWR at any freq.: 1 : 1.5
Maximum Power Input: More then 1.5 KW
Matching Method: Direct feed through current balun.
Connector: SO239
Mechanical Specifications
Boom length: 8.5 m
Boom Diameter: 70 mm
Longest element: 11 m
No. of elements: 4
Turning radius: 7 m
Surface Area: 1.2 m2
Mounting Mast Diameter: 43 – 70 mm
Survival Wind Speed: 150 km/h
Weight: 38 kg
Specifikacije

Električne specifikacije

Frequency Range14 – 14.35 MHz
Free Space Forward Gain9.1 dBi
Forward Gain 20m AGL14.2 dBi
Front to Back Ratio22 dB
3 dB Horizontal Beamwidth58°
Nominal Input Impedance50 Ohm
Maximum SWR at any freq.1 : 1.5
Maximum Power InputMore then 1.5 KW
Matching MethodDirect feed through current balun.
ConnectorSO239

Mehaničke specifikacije

Boom length8.5 m
Boom Diameter70 mm
Longest element11 m
No. of elements4
Turning radius7 m
Surface Area1.2 m2
Mounting Mast Diameter43 – 70 mm
Survival Wind Speed150 km/h
Weight38 kg

Kliknite na vrednost da je kopirate.

Preuzimanja

Trenutno nema dostupnih tehničkih datoteka za ovaj proizvod. Za dodatnu dokumentaciju kontaktirajte office@dual.rs.

Garancija i servis

Zakonska garancija

Zakonska garancija: 2 godine. Sopstveni servis u Kruševcu.

Sopstveni R&D tim i pogon u Kruševcu — popravke se obavljaju kod nas, bez posrednika.

Servis

Trg puk. D. Gavrilovića 2
37000 Kruševac, Srbija

+381 37 3419 100
office@dual.rs

Ponedeljak – petak · 08:00 – 16:00

Preporučena kombinacija

Antena → Pojačanje → Napajanje