21 MHz 4 element full size YagiLong boom 21 MHz YagiRadio amaterske antene

SKU · 0705D

21 MHz 4 element fullsize Yagi

123.050RSD
Frekv.21 – 21.45 MHz
Pojačanje9 dBi
Impedansa50 Ohm
KonektorSO239
Težina18 kg
Pošalji upit

FREKVENTNI OPSEG

Pozicija u radio-spektru

21 – 21.45 MHz

FMVHFUHFGSM/DCS3GWiFi 2.4WiFi 5 30 MHz100 MHz300 MHz1 GHz3 GHz6 GHz 21 21.45
Opis

21 MHz 4 element fullsize Yagi

Electrical Specifications
Frequency Range: 21 – 21.45 MHz
Free Space Forward Gain: 9 dBi
Forward Gain 20m AGL 14.5 dBi
Front to Back Ratio: 20 dB
3 dB Horizontal Beamwidth: 59°
Nominal Input Impedance: 50 Ohm
Maximum SWR at any freq.: 1 : 1.5
Maximum Power Input: More then 1.5 KW
Matching Method: Direct feed through current balun.
Connector: SO239
Mechanical Specifications
Boom length: 6.4 m
Boom Diameter: 50 mm
Longest element: 7.2 m
No. of elements: 4
Turning radius: 4.83 m
Mounting Mast Diameter: 43 – 70 mm
Survival Wind Speed: 150 km/h
Weight: 18 kg
Specifikacije

Električne specifikacije

Frequency Range21 – 21.45 MHz
Free Space Forward Gain9 dBi
Forward Gain 20m AGL14.5 dBi
Front to Back Ratio20 dB
3 dB Horizontal Beamwidth59°
Nominal Input Impedance50 Ohm
Maximum SWR at any freq.1 : 1.5
Maximum Power InputMore then 1.5 KW
Matching MethodDirect feed through current balun.
ConnectorSO239

Mehaničke specifikacije

Boom length6.4 m
Boom Diameter50 mm
Longest element7.2 m
No. of elements4
Turning radius4.83 m
Mounting Mast Diameter43 – 70 mm
Survival Wind Speed150 km/h
Weight18 kg

Kliknite na vrednost da je kopirate.

Preuzimanja

Trenutno nema dostupnih tehničkih datoteka za ovaj proizvod. Za dodatnu dokumentaciju kontaktirajte office@dual.rs.

Garancija i servis

Zakonska garancija

Zakonska garancija: 2 godine. Sopstveni servis u Kruševcu.

Sopstveni R&D tim i pogon u Kruševcu — popravke se obavljaju kod nas, bez posrednika.

Servis

Trg puk. D. Gavrilovića 2
37000 Kruševac, Srbija

+381 37 3419 100
office@dual.rs

Ponedeljak – petak · 08:00 – 16:00

Preporučena kombinacija

Antena → Pojačanje → Napajanje