21 MHz 6 element full size YagiRadio amaterske antene

SKU · 3310

21 MHz 6 element full size Yagi

198.464RSD
Frekv.21 – 21.45 MHz
Pojačanje11.4 dBi
Impedansa50 Ohm
KonektorSO239
Težina43 kg
Pošalji upit

FREKVENTNI OPSEG

Pozicija u radio-spektru

21 – 21.45 MHz

FMVHFUHFGSM/DCS3GWiFi 2.4WiFi 5 30 MHz100 MHz300 MHz1 GHz3 GHz6 GHz 21 21.45
Opis

21 MHz 6 element full size Yagi 15m band

Electrical Specifications
Frequency Range: 21 – 21.45 MHz
Free Space Forward Gain: 11.4 dBi
Forward Gain 20m AGL 16.7 dBi
Front to Back Ratio: 25 dB
3 dB Horizontal Beamwidth: 46.5°
Nominal Input Impedance: 50 Ohm
Maximum SWR at any freq.: 1 : 1.5
Maximum Power Input: More then 1.5 KW
Matching Method: Direct feed through current balun.
Connector: SO239
Mechanical Specifications
Boom length: 12.8 m
Boom Diameter: 70 mm
Longest element: 7.2 m
No. of elements: 6
Turning radius: 7.9 m
Mounting Mast Diameter: 43 – 70 mm
Survival Wind Speed: 150 km/h
Weight: 43 kg
Specifikacije

Električne specifikacije

Frequency Range21 – 21.45 MHz
Free Space Forward Gain11.4 dBi
Forward Gain 20m AGL16.7 dBi
Front to Back Ratio25 dB
3 dB Horizontal Beamwidth46.5°
Nominal Input Impedance50 Ohm
Maximum SWR at any freq.1 : 1.5
Maximum Power InputMore then 1.5 KW
Matching MethodDirect feed through current balun.
ConnectorSO239

Mehaničke specifikacije

Boom length12.8 m
Boom Diameter70 mm
Longest element7.2 m
No. of elements6
Turning radius7.9 m
Mounting Mast Diameter43 – 70 mm
Survival Wind Speed150 km/h
Weight43 kg

Kliknite na vrednost da je kopirate.

Preuzimanja

Trenutno nema dostupnih tehničkih datoteka za ovaj proizvod. Za dodatnu dokumentaciju kontaktirajte office@dual.rs.

Garancija i servis

Zakonska garancija

Zakonska garancija: 2 godine. Sopstveni servis u Kruševcu.

Sopstveni R&D tim i pogon u Kruševcu — popravke se obavljaju kod nas, bez posrednika.

Servis

Trg puk. D. Gavrilovića 2
37000 Kruševac, Srbija

+381 37 3419 100
office@dual.rs

Ponedeljak – petak · 08:00 – 16:00

Preporučena kombinacija

Antena → Pojačanje → Napajanje