Radio amaterske antene

SKU · 0784

432 MHz 14 elemenata antena (432 – 436 MHz)

16.875RSD
Frekv.432 – 436 MHz
Pojačanje16.6 dBi
Impedansa50 Ohm
Konektor„N“
Težina2.5 kg
Pošalji upit

FREKVENTNI OPSEG

Pozicija u radio-spektru

432 – 436 MHz

FMVHFUHFGSM/DCS3GWiFi 2.4WiFi 5 30 MHz100 MHz300 MHz1 GHz3 GHz6 GHz 432 436
Opis

432 MHz 14 elemenata antena (432 – 436 MHz).

Electrical Specifications
Frequency Range: 432 – 436 MHz
Free Space Forward Gain: 16.6 dBi
Front to Back Ratio: 26 dB
3 dB Horizontal Beamwidth: 29°
Polarization: Horizontal
Nominal Input Impedance: 50 Ohm
Maximum SWR at any freq.: 1 : 1.2
Maximum Power Input: More then 200 W
Matching Method: Direct feed through current balun.
Connector: „N“
Mechanical Specifications
Boom length: 3 m
Boom Diameter: 30 mm
Longest element: 340 mm
No. of elements: 14
Turning radius: 1.6 m
Mounting Mast Diameter: 43 – 54 mm
Survival Wind Speed: 150 km/h
Weight: 2.5 kg
Specifikacije

Električne specifikacije

Frequency Range432 – 436 MHz
Free Space Forward Gain16.6 dBi
Front to Back Ratio26 dB
3 dB Horizontal Beamwidth29°
PolarizationHorizontal
Nominal Input Impedance50 Ohm
Maximum SWR at any freq.1 : 1.2
Maximum Power InputMore then 200 W
Matching MethodDirect feed through current balun.
Connector„N“

Mehaničke specifikacije

Boom length3 m
Boom Diameter30 mm
Longest element340 mm
No. of elements14
Turning radius1.6 m
Mounting Mast Diameter43 – 54 mm
Survival Wind Speed150 km/h
Weight2.5 kg

Kliknite na vrednost da je kopirate.

Preuzimanja

Trenutno nema dostupnih tehničkih datoteka za ovaj proizvod. Za dodatnu dokumentaciju kontaktirajte office@dual.rs.

Garancija i servis

Zakonska garancija

Zakonska garancija: 2 godine. Sopstveni servis u Kruševcu.

Sopstveni R&D tim i pogon u Kruševcu — popravke se obavljaju kod nas, bez posrednika.

Servis

Trg puk. D. Gavrilovića 2
37000 Kruševac, Srbija

+381 37 3419 100
office@dual.rs

Ponedeljak – petak · 08:00 – 16:00

Preporučena kombinacija

Antena → Pojačanje → Napajanje